A&B Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

www.languageturkey.com

www.beraledu.com 

 

Beral Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı, 1991 yılından beri ilköğretim, lise ve kolejlere danışmanlık yaparak yaz okulları düzenlemektedir. Beral, 2015 itibariyle isim değişikliği yaparak A&B Danışmanlık olarak hizmete devam etmektedir.

Öncelikle Avusturya, Almanya ve İngiltere dil okulları temsilcilikleri ile başlamış olduğu çalışma alanını, daha sonra genişletip bugün dünyanın birçok ülkesine öğrenci göndererek her geçen gün hizmet çıtasını yükseltmektedir. 

A&B Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı, başta İstanbul olmak üzere, özellikle lise ve üniversite çağındaki öğrencilerimize sunduğu yaz okulları eğitim programları ile yıllardır birçok okulumuzla ortak çalışmalarda bulunmuş, öğrenci, veli ve eğitim kurumlarının güvenini kazanmıştır.

Hiç kuşkusuz ki, yabancı dili iyi düzeyde bilmek kişiye bir ayrıcalık sağlar. Bir dile vakıf olmak için, onun dil bilgisi yapısını bilmek yeterli değildir. Kültürü ile, toplum bilinci ile dili yaşamak gereklidir. Bu da ancak o dilin konuşulduğu ülkede sağlanır.  Yurtdışı eğitim paketlerimiz içinde her bütçeye hitap eden seçeneklerimiz, uygun ödeme planları sunulmaktadır.

A&B Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak öncelikle, öğrencilerin akademik altyapılarına, kişisel özelliklerine, kariyer hedeflerine ve ekonomik güçlerine göre en uygun eğitim programlarını belirleriz.Seçilen program için gerekli kayıt kabul ve vize işlemleri en hızlı ve doğru şekilde yürütülür.Sonrasında öğrencilerin eğitimlerini en başarılı şekilde tamamlayabilmeleri için gerekli oryantasyon ve destek hizmeti sunarak, katılımcılarımıza yüksek standartlarda hizmet vermiş oluyoruz.Bu çerçevede Türkiye’nin bu alandaki en köklü ve başarılı kurumlarından biri olmamızın haklı gururunu taşıyoruz.

Misyonumuzu ‘‘ Yaşam Boyu Öğrenme ‘‘ oluşturur.

Öğrencilerimizi küçük yaşlardan itibaren yurt dışındaki olanaklardan yararlanmaları konusunda yüreklendirmekte, ileride çalışma hayatına yöneldiklerinde, bu küçük deneyimlerin onlara katacağı kocaman vizyonla, gururlandığımız,  gerektiğinde yüksek öğrenimlerine dışarıda devam etmeleri için, başvuru formundan, üniversiteye yerleştirmeye kadarki, ya da çoktan çalışma hayatına girmiş, ancak yabancı dildeki eksikliği nedeniyle, dışarı gitmek isteyen öğrencilerimize ,koçluğumuz güvencesi altında,  kapsamı çok geniş olan yaşam boyu öğrenme ekolümüzün kapılarını açıyoruz.

Nice sağlıklı, mutlu, başarılı geleceklere…